Vážení zákazníci, připravujeme pro vás NOVÝ E-SHOP - lepší než tento stávající :-)

Výrobci

Vybrali jsme ty nejlepší výrobce špičkových "chytrých" technických stavebnic:

Vybrali jsme ty nejlepší výrobce špičkových "chytrých" technických stavebnic:

        


         

   
 

      

               

        

Už víte co udělá radost vašemu chytrému dítěti?

Podívejte se na naši nabídku stavebnic pro chytré děti...

... doprava ZDARMA od 3.500,- Kč vč. DPH

Již 8 let jsme tu pro Vás... děkujeme Vaší důvěře v nás

!!! Upozornění pro zákazníky robotů OZOBOT:
vzhledem k situaci na trhu s polovodiči a elektronickými součástkami Vás bohužel musíme informovat o dlouhodobé nedostupnosti produktů značky Ozobot. Výrobce nemá součástky pro výrobu a pozastavil veškeré objednávky.
S nedostupností komponentů pro výrobu dochází zároveň k průběžnému zdražování finálních produktů, přičemž nám nyní není známa budoucí prodejní cena.
Z těchto důvodů jsme nuceni dočasně pozastavit všechny objednávky produktů značky Ozobot. Mrzí nás, že se toto opatření týká právě Ozobotu - značky, která si vybudovala takovou popularitu u odběratelů bolí tato zpráva dvojnásob.
Věříme, že Vás v dohledné době, snad v co nejkratší, budeme moci informovat o dostupnosti zboží a opětovné možnosti objednání.

Děkujeme za pochopení

!!! Upozornění pro zákazníky stavebnic MERKUR a SPHERO:
skutečná dodací doba může být u některých stavebnic delší než avizujeme na kartách produktů - důvody jsou na straně výrobců a souvisí s nedostatkem dílů pro výrobu. Týká se zejména elektrotechnických stavebnic. Děkujeme za pochopení a vaši trpělivost.

 

Naší motivací je naše nadšení a hlavně spokojení zákazníci, kteří se k nám už rádi vracejí... 

Našimi váženými zákazníky jsou základní, střední nebo vysoké školy a jsme rádi, že naše stavebnice přispívají k technickým znalostem jejich studentů...
Také proto všem školám poskytujeme platbu na fakturu se splatností 7-14 dní - tento požadavek uveďte prosím v poznámce u vaší objednávky. 

Spolupracujeme s předními českými portály Heureka.cz a Zboží.cz

Heureka.cz                     Zbozi.cz

Podívejte se na rezence našich zákazníků zde:
obchody.heureka.cz/stavebniceprochytredeti-cz/recenze/

NABÍDKA NÁHRADNÍCH DÍLŮ KE STAVEBNICÍM FISCHETECHNIK
Napište nám a my jsme schopni objednat jakýkoliv díl vaší stavebnice, stačí pouze napsat číslo dílu, který najdete ve svém návodu v seznamu dílů.

A JAK TO VŠECHNO ZAČALO?
Když bylo mému prvnímu synovi asi pět let, pozorovala jsem u něho celkem mimořádný talent na vše technické okolo něho. Neustále se ptal, jak funguje to a tohle a já pomalu přestávala umět zvládat odpovídat na jeho zvídavé dotazy. Co s tím?
S manželem jsme se domluvili, že mu koupíme nějakou technickou stavebnici, kde snáze pochopí to, co mu odpovídáme na jeho zvídavé dotazy a sám si to vyzkouší i prakticky na něčem, co si sestaví jenom on sám. Tak jsem se začala zajímat o technické stavebnice – zjišťovala jsem, co nám nabízí trh… a můžu říci, že trh nám toho nabízí spousty. Jenomže já nechtěla jenom klasické kostičky v různých podobách, mimochodem jsou skvělé, kreativní… Já chtěla něco víc a v tom jsem našla webové stránky výrobce stavebnice FISCHERTECHNIK. A tak jsme koupili naši první stavebnici Mechanic+Static, dále Eco Power, poté následoval Pneumatic… atd.

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 606 609 927

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek [Newsletter]