Vážení zákazníci, připravujeme pro vás NOVÝ E-SHOP - lepší než tento stávající :-)

Kategorie

Výrobci

Zigybot 03701 MADE MAZZY, SESTAV A NAUČ SE KÓDOVAT Zobrazit v plné velikosti

Zigybot 03701 MADE MAZZY, SESTAV A NAUČ SE KÓDOVAT

Pro děti od 8 let

Více informací

03701

Dostupnost: dostupnost 5-10 dní

1 309 Kč s DPH
1 082 Kč bez DPH

SKVĚLÁ ZÁBAVA SE SKLÁDÁNÍM A PROGRAMOVÁNÍM. MAZZY je robot navržený pro začátek výuky ROBOTIKY

Snadným, zábavným a kreativním způsobem umožňuje učinit první kroky v programování. Stačí šroubovák a podrobný návod k sestavení, aby si dítě mohlo užít nevšední zážitek se stavbou robota. MAZZY se skládá z modulárních dílů, které umožňuji sestaveni 2 různých modelů: ROBOTA a OFF-ROAD VOZÍTKA.

MAZZY bude následovat příkazy naprogramované dítětem prostřednictvím kontrolního panelu umístěného na robotovi (pohyb) nebo prostřednictvím aplikace (pohyb, výrazy, zvuky, hudba a závody). Stavebnice robota se 100 díly. Manuální programování přímo na robotovi a interaktivní programování v aplikaci iOS nebo Android. 240 akcí, senzor detekce překážek. Možnost sestavení dvou různých typů robotů (s koly nebo s pásy). Zvuky, změna výrazu obličeje.

Klíčové vlastnosti: Sestav a programuj, 2 modely - vozítko nebo robot, Více než 100 dílů, snadné programování až 240 akcí, programování pomocí kontrolního panelu, pokročilé programování s aplikací, mimika obličeje a zvuky. Napájení bateriemi 4 x AA 1,5 V (baterie nejsou součástí).

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 606 609 927

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek [Newsletter]