Vážení zákazníci, připravujeme pro vás NOVÝ E-SHOP - lepší než tento stávající :-)

Kategorie

Výrobci

Ozobot STEAM Kits: OzoGoes - houpačka Zobrazit v plné velikosti

Ozobot STEAM Kits: OzoGoes - houpačka

Pro děti od 8 let

Více informací

OZO-035013-01

Dostupnost: Dostupnost 5-10 dní

1 089 Kč s DPH
900 Kč bez DPH

Usnadněte malým studentům první přístup k fyzice a jejím zákonům. Naučte se něco o principu páky a jednoduchých strojích se zábavnou hrou OzoGoes - Houpačka. Ta je navržena tak, aby dětem navíc pomohla získat důležité STEAM dovednosti.

Sada nabízí připravené kreativní a vzdělávací aktivity, které podporují řešení problémů, kritické myšlení a spolupráci prostřednictvím praktického využití v reálném světě. Stačí jen sestavit model páky a dále postupovat podle přiložených pracovních listů. K vyplnění některých budete potřebovat pomoc robůtka Ozobota. Jindy zas na otázky zvládnete odpovědět sami.

Hra slouží jako doplněk školní výuky pro děti starší 8 let. Nabízí již připravené lekce a aktivity, jenž formou interaktivního projektu dokáží děti vtáhnout do problematiky. Balení obsahuje celkem 8 sad, každá z nich zapojí až 4 žáky.

Pronikněte do tajemství fyziky pomocí interaktivní hry

Ozobot přichází se zábavnou sadou, díky které budou děti fyziku milovat! Usnadní jim první krůčky v tomto složitém oboru a přiblíží formou hry princip páky a fungování jednoduchých strojů. Sada OzoGoes - Houpačka vychází z konceptu učení STEAM a formou interaktivního projektu rozvíjí kreativní a kritické myšlení, logické úsudky a týmovou spolupráci.

Jak postupovat?

Žáci společně sestaví model páky a umisťují na něj přiložená závaží. Ať už s pomocí robota, či bez něj získají pozorováním a prací s modelem odpovědi do přiložených pracovních listů. Nabudou nových vědomostí, upevní si je a ani na vteřinu se u učení nebudou nudit.

Jedna sada zapojí skupinku až 4 žáků. Spolu s ní získáte již připravené tématické aktivity a lekce. Kromě toho Ozobot nabízí přístup k dalším digitálním lekcím STEAM Kit v Ozobot Classroom, a to zcela zdarma. Jediné, co musíte udělat, je naskenovat QR kód na obalu hry.

Základní vlastnosti:

  • Interaktivní a výuková hra
  • Podporuje technické a kreativní dovednosti
  • Posiluje kritické myšlení a spolupráci ve skupině
  • Vhodné do škol jako doplněk výuky

 

Obsah balení:

  • 1x model páky
  • 4x závaží
  • Snadno srozumitelný návod k sestavení a instrukce
  • Připravené lekce, aktivity a faktografické karty


*Součástí balení nejsou roboti Ozobot. Ty lze zakoupit samostatně. Hru je možné používat i bez nich.

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 606 609 927

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek [Newsletter]