Vážení zákazníci, připravujeme pro vás NOVÝ E-SHOP - věříme, že bude určitě lepší než tento stávající :-)

Výrobci

Zde uvádíme naše zákazníky, kterých si velice vážíme:

  • Mateřská škola Lodička, Šestajovice
  • Mateřská škola Sluníčko, Roudnice nad Labem
  • Mateřská škola Pardubice - Dražkovice
  • Mateřská škola Štěrboholy
  • Mateřská škola Šaumannova, Brno
  • Mateřská škola Kamarád, Brno
  • Mateřská škola Pohádka, Brno
  • Rodinné a mateřské centrum Slavičín, z.s.
  • Základní škola Vítějeves
  • Základní škola Velké Meziříčí
  • Základní škola Pardubice - Polabiny
  • Základní škola K.V.Raise, Lázně Bělohrad
  • Základní škola Broumov
  • Základní škola Dačice
  • Základní škola Havířov - Město
  • Základní škola Ostrava - Petřkovice
  • Základní škola J.A.Komenského, Lysá nad Labem
  • Základní škola Za Nádražím, Český Krumlov
  • Základní škola Mostná, Nové Zámky, Slovensko
  • Základní škola J.Vohradského, Šluknov
  • Základní škola Černá Hora
  • Základní škola Václavské nám. 8, Znojmo
  • Základní škola Třebovská, Ústí nad Orlicí
  • Základní škola Radniční, Šenov
  • Základní škola Dukelská, Mladá Boleslav
  • Základní škola Svážná, Most
  • Základní škola Velký Ořechov
  • Základní škola Pivovarská, Jablonec nad Nisou
  • Základní škola Kozelkova, Chlumec nad Cidlinou
  • Základní škola 8. května, Šumperk
  • Základní škola Na Rovině, Třebosice
  • Základní škola V Oboře, Bradlec
  • Základní škola Dukelská, Benešov
  • Základní škola Sokolovská, Mnichovo Hradiště
  • Základní škola Cimburkova, Praha
  • Základní škola Františka Horenského, Boršice
  • Základní škola sv. Zdislavy, Kopřivnice
  • Základní škola Šafaříkova, Valašské Meziříčí
  • Základní škola Polešovice, okr. Uherské Hradiště
  • Základní škola Zelená, Ostrava
  • Základní škola Masarykova, Telč
  • Základní škola Bojkovice, Štefánikova
  • Základní škola Jičín, 17. listopadu
  • Základní škola Provaznická, Ostrava-Hrabůvka
  • Základní škola Kolín V., Mnichovická
  • Základní škola J.J.Ryby, Rožmitál pod Třemšínem
  • Základní škola Nábřežní, Jeseník
  • Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem
  • Základní škola Jesenická, Bruntál
  • Základní škola P. Jílemnického, Zvolen, Slovensko
  • Základní škola Riegrova, Svitavy
  • Základní škola Školní ul. Moravská Nová Ves
  • Základní škola Husovo nám., Benátky nad Jizerou
  • Základní škola Brigádníků, Praha
  • Základní škola Mánesova, Stříbro
  • Základní škola Křižíkova, Sokolov
  • Základní škola Horní Lideč
  • Základní škola Comenius, Hradec Králové
  • Základní škola Truhlářská, Karlovy Vary
  • Základní škola Javornická, Rychnov nad Kněžnou
  • Základní škola Jeseniova, Praha 3 
  • Základní škola Za Chlumem, Bílina
  • Základní škola Koryčany
  • Základní škola Starodubečská, Praha 10
  • Základní škola Bezručova, Městec Králové
  • Základní škola Komenského, Jílové u Prahy
  • Základní škola Sečovce, Slovensko
  • Základní škola Neštěmická, Ústí nad Labem
  • Základní škola Chrjukinova, Ostrava-Zábřeh
  • Základní škola Gajdošova, Brno
  • Základní škola Školní, Bechyně
  • Základní škola Školní, Chodov
  • Základní škola Masarova, Brno
  • Základní škola Mariánské náměstí, Uherský Brod
  • Základní škola Zelená, Česká Skalice
  • Základní škola Komenského, Soběslav
  • Základní škola Kostelní nám., Moravská Třebová
  • Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště
  • Základní škola Komenského, Nové Město nad Metují
  • Základní škola Komenského, Nový JIčín
  • Základní škola Školní, Orlová - Lutyně
  • Základní škola Anežky České, Ústí nad Labem
  • Základní škola Jungmannovy sady, Mělník
  • Základní škola Plumlov, okr. Prostějov
  • Základní škola Otevřeno, Benátky nad Jizerou
  • Základní škola Petlérská, Klášterec nad Ohří
  • Základní škola Matiční, Ostrava
  • Základní škola Ladova, Litoměřice
  • Základní škola Miroslav, okr. Znojmo
  • Základní škola Mokrá - Horákov
  • Základní škola Jakuba Arbesa, Most
  • Základní škola Školní, Opatovice nad Labem
  • Základní škola Jungmannova, Jihlava
  • Základní škola Křižíkova, Sokolov
  • Základní škola Palackého třída, Brno 
  • Základní škola Dětská, Ostrava - Poruba
  • Základní škola Medňanská, Ilava, Slovensko
  • Základní škola Mládí, Orlová-Lutyně
  • Základní škola Hlavná, Parchovany, Slovensko
  • Základní škola Úšovice, Mariánské Lázně
  • Základní škola a mateřská škola Tyršova, Frenštát pod Radhoštěm
  • Základní škola a mateřská škola Bystřice
  • Základní škola a mateřská škola Ústí nad Labem
  • Základní škola a mateřská škola Mžany
  • Základní škola a mateřská škola Staňkova 14, Brno
  • Základní škola a mateřská škola Kosmonautů, Ostrava-Zábřeh
  • Základní škola a mateřská škola Karlovice
  • Základní škola a mateřská škola Jubilejní, Nový Jičín
  • Základní škola a mateřská škola Pražská, Znojmo
  • Základní škola a mateřská škola Okoličné, Liptovský Mikuláš, Slovensko
  • Základní škola a mateřská škola Volgogradská, Ostrava - Zábřeh
  • Základní škola a mateřská škola Velvarská, Kladno
  • Základní škola a mateřská škola Ostrožská Lhota
  • Základní škola a mateřská škola Františka Palackého, Hodslavice
  • Základní škola a mateřská škola Hněvotín
  • Základní škola a mateřská škola Štefcova, Hradec Králové
  • Základní škola a praktická škola Gabriely Pelechové, Dolní Poustevna
  • Základní škola a mateřská škola J.Schrotha, Lipová-lázně
  • Základní škola a mateřská škola Pecka
  • Základní škola a mateřská škola Vísky
  • Základní škola a mateřská škola Prosetín u Hlinska v Čechách
  • Základní škola a mateřská škola pro sluchově postižené, Plzeň
  • Základní škola a mateřská škola Duhová cesta, Chomutov
  • Základní škola a mateřská škola Jaroměřice, okr. Svitavy
  • Základní škola a mateřská škola Mladá Vožice
  • Základní škola a mateřská škola Masarykova, Velká Bystřice
  • Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec, okr. Ústí nad Orlicí
  • Základní škola a mateřská škola nám. Mikuláše z Husi, Tábor
  • Základní škola a mateřská škola Na Kopcích, Třebíč
  • Základní škola a mateřská škola Slunečnice, Okrouhlice
  • Základní škola a mateřská škola Troubky
  • Základní škola a mateřská škola Záhoří
  • Základní škola a mateřská škola Osoblaha
  • Základní škola a mateřská škola Ruská, Litvínov
  • Základní škola a mateřská škola Bílý Újezd, okr. Rychnov nad Kněžnou
  • Základní škola a mateřská škola Horní Moštěnice
  • Základní škola a mateřská škola Poličná
  • Základní škola a mateřská škola Hranice, Struhlovsko
  • Základní škola a mateřská škola Joži Uprky, Hroznová Lhota, okr. Hodonín
  • Základní škola a mateřská škola Libouchec
  • Základní škola a mateřská škola Povrly, okr. Ústí nad Labem
  • Základní škola a mateřská škola Majetín
  • Základní škola a mateřská škola Životice u Nového Jičína
  • Základní škola a mateřská škola gen. Františka Fajtla DFC, Praha 18
  • Základní škola a mateřská škola Ostrov
  • Základní škola a mateřská škola Klíček, Krnov
  • Základní škola a mateřská škola Leoše Janáčka, Hukvaldy
  • Základní škola a mateřská škola Tršice
  • Základní škola a mateřská škola Štíty, okr. Šumperk
  • Základní škola a mateřská škola Žalany
  • Základní škola a mateřská škola Křenová, Brno
  • Základní škola a mateřská škola T.G. Masaryka, Svatovítská, Mladá Bolesĺav
  • Základní škola a mateřská škola Jižní, Česká Lípa
  • Základní škola a mateřská škola Dlouhá, Pohořelice
  • Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola, Litvínov
  • Základní škola s rozšířenou výukou jazyků UK Praha 2, Kladská
  • Základní škola a základní umělecká škola, Jablonné v Podještědí
  • Základní škola JUDr. Josefa Mareše a mateřská škola Klášterní, Znojmo  
  • Základní škola s mateřskou školou, Lúčky, Slovensko
  • Základní škola s mateřskou školou, Liptovský Hrádok, Slovensko
  • Základní škola s mateřskou školou Rabčice, Slovensko
  • Základní škola s mateřskou školou Oravská Lesná, Slovensko
  • Základní škola s mateřskou školou Borša, Slovensko
  • 13. Základní škola Habrmannova, Plzeň
  • Církevní základní škola sv. Gorazda, Námestovo, Slovensko
  • Církevní základní škola a střední škola Táborská, Plzeň
  • Církevní základní škola s mateřskou školou sv. Faustíny, Bardejov, Slovensko
  • Fakultní základní škola při pedagogické fakultě UK, Praha
  • Fakultní základní škola Komenium a Mateřská škola, Olomouc
  • Montessori základní škola Úsměv, Havířov
  • Bolevecká základní škola Plzeň
  • Anglofonní základní škola, Janského, Praha
  • Lauderovi školy, Belgická 25, Praha
  • Masarykova Základní škola Kdyně, okr. Domažlice
  • Gymnázium Cheb
  • Gymnázium Pardubice
  • Gymnázium Tachov
  • Gymnázium Broumov
  • Gymnázium Vysoké Mýto
  • Gymnázium F.M.Pelcla Rychnov nad Kněžnou
  • Gymnázium Moravská Třebová
  • Gymnázium a SOŠ, Rokycany
  • Gymnázium EDUCAnet, Ostrava
  • Gymnázium M.Lercha, Brno
  • Gymnázium, SOŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené Ječná, Praha
  • Gymnázium Jana Opletala, Litovel
  • Gymnázium Žitavská, Česká Lípa
  • Gymnázium Blovice
  • Gymnázium Havlíčkův Brod
  • Jiráskovo gymnázium Náchod
  • Církevní gymnázium Německého řádu, Olomouc
  • Církevná spojená škola, Snina, Slovensko
  • SRPŠ Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha
  • SRPŠ Základní školy Bystré u Poličky
  • SRPŠ při ZŠ Kněžmost
  • SRPŠ ZŠ a MŠ Kukleny, Pražská, Hradec Králové 
  • VOŠ a SPŠ Jičín
  • VOŠ a střední škola technická, Česká Třebová
  • VOŠ a SPŠE Božetěchova, Olomouc
  • VOŠ a SPŠ Generála Krátkého, Šumperk
  • VOŠZ a SZŠ Komenského, Hradec Králové
  • VOŠ, SŠ, COP Budějovická, Sezimovo Ústí
  • SOŠ technická a agropotravinářská, Rimavská Sobota, Slovensko
  • SOŠ I. Krasku, Púchov, Slovensko
  • SOŠ polytechnická, Dolný Kubín, Slovensko
  • SOU elektrotechnické, Vejprnická, Plzeň
  • SPŠ, SOŠ a SOU Hradební, Hradec Králové
  • SPŠE a VOŠ Karla IV., Pardubice
  • SPŠ strojní a elektrotechnická, Dukelská, Č.Budějovice
  • SPŠ strojnická a SOŠ prof. Švejcara, Plzeň
  • SPŠ dopravní, Karlovarská 99, Plzeň
  • SPŠ Havlíčkova, Přerov
  • SPŠ, OŠ a ZŠ Nové Město nad Metují
  • SPŠ na Proseku, Praha
  • SPŠ Emila Kolbena, Rakovník
  • SPŠ dopravná, Košice, Slovensko
  • SPŠ a OA Nivnická, Uherský Brod
  • SPŠ stavevní a OA arch. Jana Letzela, Náchod
  • SŠ technická a dopravní, Ostrava - Vítkovice
  • SŠ elektrotechnická, Tyršova, Lipník nad Bečvou
  • SŠ obchodní, Belgická, Praha
  • SŠ technická a zemědělská, Mohelnice
  • SŠ André Citroena, Boskovice
  • Obchodní akademie Kroměříž
  • Integrovaná střední škola technická a ekonomická Sokolov
  • Integrovaná střední škola Vysoké nad Jizerou
  • Vítkovická střední průmyslová škola, Ostrava - Hrabůvka
  • Střední zdravotnická škola a VOŠ zdravotnická, Jeremenkova, Ostrava
  • ČVUT Praha
  • Univerzita Hradec Králové
  • Univerzita Palackého v Olomouci
  • Univerzita Pardubice
  • Univerzita J.E.Purkyně, Ústí nad Labem
  • Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  • Univerzita Karlova, Praha
  • Západočeská univerzita v Plzni
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Slezská univerzita v Opavě
  • Slovenská technická univerzita v Bratislavě, Slovensko
  • Technická univerzita v Košicích, Slovensko
  • Technická univerzita vo Zvolene, Slovensko
  • Technická univerzita v Liberci
  • Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  • Žilinská univerzita v Žilině, Slovensko
  • Ministerstvo obrany ČR, Praha
  • Obec Výprachtice
  • Obec Holovousy
  • Obec Úsobrno
  • Obecní úřad Dolní Břežany
  • Knihovna Jiřího Mahena, Brno
  • Městská knihovna Česká Třebová
  • Městská knihovna v Třebíči
  • Městská část Praha 13
  • Město Příbram
  • Město Kladruby
  • Město Odry
  • Město Slavkov u Brna
  • Město Nové Město na Moravě
  • Ústav fyzikální chemie J.Heyrovského AV ČR, v.v.i., Praha 
  • Výzkumný ústav zemědělské techniky, Praha
  • Institut rozvoje evropských regionů o.p.s., Pardubice
  • Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje, Pardubice
  • Národní pedagogický institut České republiky, Praha 1
  • Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje, Cheb
  • Služba škole s.r.o., Pardubice
  • MAS Frýdlantsko, z.s., Frýdlant
  • MAS ORLICKO z.s.
  • MAS Vizovicko a Slušovicko, o.p.s.
  • MAS Staroměstsko, z.s., Staré Město
  • MAS Opavsko, z.s.
  • Svazek obcí Horní Labe, Hostinné
  • Zahrada 2000 z.s., Jeseník
  • BRDY-VLTAVA o.p.s. Dobříš
  • Občianske združenie Mladosť, Trebišov, Slovensko
  • Centrum volného času, Šala, Slovensko
  • Centrum volného času, Partizánske, Slovensko
  • Centrum volného času Sluníčko, Lomnice nad Popelkou
  • Středisko volného času Rýmařov
  • Středisko volného času Lužánky, Brno
  • Centrum AMAVET, Lomnice nad Popelkou
  • Centrum uznávání a celoživotního účení Olomouckého kraje, Olomouc
  • Komunitní škola Chroustovice z.s., Chroustovice
  • Vzdělávací a kulturní centrum Jindřichův Hradec
  • Dům dětí a mládeže Hradec Králové
  • Dům dětí a mládeže Týniště nad Orlicí
  • Dům dětí a mládeže Bezručova, Třinec
  • Dům dětí a mládeže Ostrov, Slaný
  • Dům dětí a mládeže Smetanka, Nový Bor
  • Dům dětí a mládeže hl.m. Prahy, stanice techniků
  • Dům dětí a mládeže Rychvald
  • Dům dětí a mládeže Sokolov
  • Dům dětí a mládeže ELKO, Lovosice
  • Dům dětí a mládeže Ulita, Praha 3
  • Dolní oblast Vítkovice z.s., Ostrava
  • Czech British School, s.r.o., Praha
  • Meridian International School, Frýdlantská ul., Praha
  • International Montesori School of Prague, MŠ a ZŠ, s.r.o., Praha
  • Šikovné děti, z.s., Praha 5
  • Baby Balance, Bratislava, Slovensko
  • Friendly Systems s.r.o., Třinec
  • Úřad práce České republiky - krajská pobočka v Ostravě
  • KOS Křenovice z.s.
  • BOXED s.r.o., Praha 6
  • WINDMÖLLER & HÖLSCHER Machinery k.s., Kralice na Hané
  • FELDER Group CZ s.r.o., Praha
  • FutureTronic, s.r.o., Praha
  • SoftwareONE Czech Republic s.r.o., Praha
  • SOVA Digital a.s., Bratislava, Slovensko
  • Automatizácia REHO, s.r.o., Martin, Slovensko
  • FLAME System s.r.o., Ostrava
  • Mipa-mont s.r.o., Podhradní Lhota
  • QUERCUS NÁBYTEK, s.r.o., Zlín
  • Stavební a obchodní společnost Most s.r.o.
  • PS Opava spol. s r.o.
  • Kenast s.r.o., Pečky
  • Commerc Service s.r.o., Prešov, Slovensko
  • AWL-Techniek CZ s.r.o., Napajedla
  • BTL Medical Technologies s.r.o., Praha
  • LINAK Slovakia s.r.o., Župčany, Slovensko
  • Z+M PARTNER, s.r.o., Ostrava
  • CHROPYŇSKÁ STROJÍRNA, a.s., Chropyně
  • Správa informačních technologií města Plzně, Plzeň
  • KXN CZ, s.r.o., Hradec Králové
  • POZIMOS, a.s., Zlín
  • PC SEMA, s.r.o., Žilina, Slovensko
  • PT COMPUTERS s.r.o., Rožmitál pod Třemšínem
  • FOXON s.r.o., Liberec
  • BAZENSERVIS, s.r.o., Týniště nad Orlicí
  • K-net Technical International Group, s.r.o., Brno 
  • AV MEDIA, a.s., Praha
  • EDUKA CENTRUM s.r.o., Šternberk 
  • EDUTEAM - centrum celoživotního vzdělávání, z.s.

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 606 609 927

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek [Newsletter]