Vážení zákazníci, připravujeme pro vás NOVÝ E-SHOP - lepší než tento stávající :-)

Výrobci

Lego DUPLO 10943 Radostné dětské chvíle Zobrazit v plné velikosti

Lego DUPLO 10943 Radostné dětské chvíle

Pro děti od 2 let

Více informací

10943

Dostupnost: Skladem

3 279 Kč s DPH
2 710 Kč bez DPH

Stavebnice LEGO DUPLO předškolákům otevírají svět neomezeného hraní, sebevyjadřování a zábavného učení.

Prémiová stavebnice 2v1 Radostné dětské chvíle (10943) z řady LEGO® DUPLO® děti učí o dvou významných rodinných událostech: oslavě čínského nového roku a prvním dni ve školce.

Vysoce kvalitní stavebnice nabízí spoustu parádních funkcí a doplňků, včetně otevíracích dveří a oken, látek pro modely postelí, otevíracích zásuvek, otáčecího stolu a skluzavky pro figurky. Zatímco si děti budou přehrávat příběhy o oslavě čínského nového roku a scénáře z běžného dne ve školce budou rozvíjet dovednosti, které zužitkují ve skutečném životě.

Model oslavy čínského nového roku měří přes 28 cm na výšku, 44 cm na šířku a 44 cm do hloubky. Model školky měří přes 21 cm na výšku, 44 cm na šířku a 40 cm do hloubky.

Děti se při hraní seznámí se spoustou nových věcí: čísly, písmeny, časem, denními návyky, přípravou jídla, rutinou před spánkem, chozením na nočník... a samozřejmě se budou učit o významu rodiny a přátel. Rodiče a prarodiče si s touto stavebnicí užijí stejně hodně zábavy jako děti. Budou si s malými staviteli hrát na situace z rodinného života, ukáží jim tradice a zaženou obavy z toho, jaké to bude ve školce. Přehrávejte si s dětmi známé scénáře, potkávejte legrační postavy a užívejte si učení hrou se stavebnicemi z řady LEGO DUPLO. Tyto hračky jsou odborně navrženy tak, aby rozvíjely myšlení dětí prostřednictvím neomezené hry. Stavebnice LEGO DUPLO splňují ty nejvyšší standardy kvality, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969. 

Souprava obsahuje 227 ks DUPLO dílů různých tvarů a barev.

Souprava umožňuje rozvoj dětské tvořivosti, podporuje vyjádření vlastních myšlenek a představ, rozvíjí jemnou motoriku.

Vzdělávací hodnota:

• Rozvoj kreativity
• Vyjádření sebe sama
• Rozvoj jemné motoriky

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 606 609 927

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek [Newsletter]