Vážení zákazníci, připravujeme pro vás NOVÝ E-SHOP - lepší než tento stávající :-)

Výrobci

Fischertechnik 559898 ROBOTICS Doplňková Sada: Omniwheels Zobrazit v plné velikosti

Fischertechnik 559898 ROBOTICS Doplňková Sada: Omniwheels

Ideální pro školy

Více informací

559898

Dostupnost: Dostupnost 7-10 dní

4 279 Kč s DPH
3 536 Kč bez DPH

Stavebnice Fischertechnik 559898 ROBOTICS Doplňková sada: Omniwheels je rozšiřující sadou ke stavebnici Fischertechnik 559888 ROBOTICS TXT 4.0 Základní sada

Jednoduše a srozumitelně naučíte své žáky základům robotiky!

Hlavní témata:

 • ovládání vozidla Omniwheels
 • zpracování obrazu
 • technologie ovládání

 

Základní fakta:

 • 4 rychle sestavitelné modely
 • 7 experimentů dostupných online pro použití ve třídě
 • celkem 331 dílů
 • včetně tištěného podrobného manuálu
 • vhodné pro skupinovou práci 2 až 4 žáků

Úvod do každodenního inženýrství!

Stavebnice Fischertechnik 559898 ROBOTICS Doplňková sada: Omniwheels je ideální výukovou stavebnicí k tématu řízení a ovládání. Sestavené modely lze programovat a ovládat pomocí grafického programovacího softwaru ROBO Pro Coding a nové řídící jednotky ROBOTICS TXT 4.0. 

Naprogramujte si své vlastní roboty pomocí této dopňkové sady. Vedle základní robotické sady mohou studenti postavit celkem 4 skvělé modely s koly omniwheels, které čekají na to, až ožijí. Můžete vytvářet různé řiditelné roboty, aby plnili různé úkoly - např. fotbalový robot, střílející robot, který detekuje cíl a střílí na něho nebo malířský robot s tužkou, kterou může zvednout a spustit. Jedním z vrcholů této stavebnice jsou omniwheels, která jsou ovládána čtyřmi motory (z nichž dva jsou součástí základní sady) a umožňují se robotovi pohybovat libovolným směrem. Kamera obsažená v základní sadě poskytuje zpracování obrazu, které umožňuje například fotbalovému robotovi detekovat míč a vystřelit ho plnou silou! Řídící jednotka Fischertechnik TXT 4.0 Controller spolupracuje s  programovacím softwarem ROBO Pro Coding a nabízí řadu nových funkcí. Kromě grafického programování v knihovně Blockly umožňuje i programování pomocí Pythonu. Software není závislý na žádném konkrétním operačním systému a lze jej používat i na mobilních zařízeních. Sada obsahuje také servomotor. Součástí jsou podrobné výukové materiály (AJ).

Doprovodné učební materiály:
Všechny stavebnice Fischertechnik řady Education obsahují komplexní, volně přístupné výukové materiály. Ty byly vyvinuty společně s učiteli a didaktiky a ideálně vyhovují potřebám ve třídě. Kromě úvodu k tématu jsou k dispozici plány lekcí a listy s úkoly. Úkoly jsou rozděleny na konstrukční úkol, tematický úkol a experimentální úkol. Člověk tak postupuje od stavění, přes učení technického obsahu až k aplikaci nabytých znalostí.

Obsahuje velký počet dílů (různé konstrukční díly, mnoho stavebních bloků atd.) a tím samozřejmě ponechává maximální prostor pro kreativitu.  

Stavebnice je balena v odolném plastovém boxu.

fischertechnikTV
Pro více informací se podívejte na: https://www.youtube.com/user/fischertechnikTV

Obsahuje:

 • 1x servo
 • 2x motor
 • 4x Omniwheels (Mecanum)
 • návod k sestavení
 • 331 dílů
 

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 606 609 927

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek [Newsletter]