Vážení zákazníci, připravujeme pro vás NOVÝ E-SHOP - věříme, že bude určitě lepší než tento stávající :-)

Výrobci

ClicBot Standard Kit Zobrazit v plné velikosti

ClicBot Standard Kit

Pro děti od 8 let

Více informací

CB002

Dostupnost: dostupnost 4 týdny

20 399 Kč s DPH
16 859 Kč bez DPH

ClicBot je více než jen "nějaký" robot. Je to téměř domácí mazlíček a navíc také prostředek pro rozvíjení fantazie, zručnosti, tvůrčího vyjádření, učení a také neomezeného experimentování.

ClicBot je schopen provádět více než 200 jedinečných interakcí. Dokáže si s dětmi zatancovat, soutěžit i pohrát.

Nepotřebujete žádné součástky, kabely nebo nářadí ... ClicBot má pouze 1 tlačítko, 1 nabíjecí port a 1 typ spojovacího systému pro všechna připojení. Stavba robota je velice jednoduchá, stačí jenom spojit ("kliknout") a začít si hrát! 
ClicBot má jedinečný modulární design, díky němuž lze jednotlivé moduly sestavovat a rozebírat. Umožňuje dětem vytvářet nejrůznější nápadité roboty a kreativně myslet.

Nechcete se zatím zdržovat programováním? Žádný problém. Lze vybírat z velkého množství předem navržených a naprogramovaných robotů, připravených ihned po vybalení z krabice.

Když je čas na vlastní kreativitu, podívejte se na ClicBot Academy, která vás nejen naučí používat pokročilé funkce, jako je programování, ale také vám ukáže další kreativními nápady z dílny výrobce. Učení se zábavou je DNA tohoto jedinečného robota.

Sada ClicBot Standard Kit obsahuje: 1x mozek, 6x kloub, 3x skelet, 2x kolo, 4x smart foot, 2x přísavka, stojan, USB kabel typu C, aplikaci Clicbot Academy

Málo modulů? Jakékoliv další moduly se dají samostatně kdykoliv dokoupit 


Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 606 609 927

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek [Newsletter]