Vážení zákazníci, připravujeme pro vás NOVÝ E-SHOP - věříme, že bude určitě lepší než tento stávající :-)

Výrobci

ClicBot Maker Kit Zobrazit v plné velikosti

ClicBot Maker Kit

Pro děti od 8 let

Více informací

CB004

Dostupnost: dostupnost 4 týdny

36 990 Kč s DPH
30 570 Kč bez DPH

ClicBot je více než jen "nějaký" robot. Je to téměř domácí mazlíček a navíc také prostředek pro rozvíjení fantazie, zručnosti, tvůrčího vyjádření, učení a také neomezeného experimentování.

ClicBot je schopen provádět více než 200 jedinečných interakcí. Dokáže si s dětmi zatancovat, soutěžit i pohrát.

Nepotřebujete žádné součástky, kabely nebo nářadí ... ClicBot má pouze 1 tlačítko, 1 nabíjecí port a 1 typ spojovacího systému pro všechna připojení. Stavba robota je velice jednoduchá, stačí jenom spojit ("kliknout") a začít si hrát! 
ClicBot má jedinečný modulární design, díky němuž lze jednotlivé moduly sestavovat a rozebírat. Umožňuje dětem vytvářet nejrůznější nápadité roboty a kreativně myslet.

Nechcete se zatím zdržovat programováním? Žádný problém. Lze vybírat z velkého množství předem navržených a naprogramovaných robotů, připravených ihned po vybalení z krabice.

Když je čas na vlastní kreativitu, podívejte se na ClicBot Academy, která vás nejen naučí používat pokročilé funkce, jako je programování, ale také vám ukáže další kreativními nápady z dílny výrobce. Učení se zábavou je DNA tohoto jedinečného robota.

Sada ClicBot Maker Kit je pro všechny, kteří chtějí mít nekonečné možnosti, s touto sadou postavíte i nemožné, a pak zjistíte, že se dá jít ještě mnohem dál…

Sada obsahuje: 1x mozek, 17x kloub, 9x skelet, 6x kolo, 4x smart foot, 2x přísavka, 1x ruka, 2x infračervené senzory, stojan, USB kabel typu C, aplikaci Clicbot Academy.

Málo modulů? Jakékoliv další moduly se dají samostatně kdykoliv dokoupit 


Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 606 609 927

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek [Newsletter]