Vážení zákazníci, připravujeme pro vás NOVÝ E-SHOP - věříme, že bude určitě lepší než tento stávající :-)

Výrobci

ClicBot Full Kit Zobrazit v plné velikosti

ClicBot Full Kit

Pro děti od 8 let

Více informací

CB003

Dostupnost: dostupnost 4 týdny

25 399 Kč s DPH
20 991 Kč bez DPH

ClicBot je více než jen "nějaký" robot. Je to téměř domácí mazlíček a navíc také prostředek pro rozvíjení fantazie, zručnosti, tvůrčího vyjádření, učení a také neomezeného experimentování.

ClicBot je schopen provádět více než 200 jedinečných interakcí. Dokáže si s dětmi zatancovat, soutěžit i pohrát.

Nepotřebujete žádné součástky, kabely nebo nářadí ... ClicBot má pouze 1 tlačítko, 1 nabíjecí port a 1 typ spojovacího systému pro všechna připojení. Stavba robota je velice jednoduchá, stačí jenom spojit ("kliknout") a začít si hrát! 
ClicBot má jedinečný modulární design, díky němuž lze jednotlivé moduly sestavovat a rozebírat. Umožňuje dětem vytvářet nejrůznější nápadité roboty a kreativně myslet.

Nechcete se zatím zdržovat programováním? Žádný problém. Lze vybírat z velkého množství předem navržených a naprogramovaných robotů, připravených ihned po vybalení z krabice.

Když je čas na vlastní kreativitu, podívejte se na ClicBot Academy, která vás nejen naučí používat pokročilé funkce, jako je programování, ale také vám ukáže další kreativními nápady z dílny výrobce. Učení se zábavou je DNA tohoto jedinečného robota.

Sada ClicBot Full Kit je rozšířená sada Standard pro ještě více možností, snadno sestavíte 50 základních modelů. Tím však hra zdaleka nekončí, zkoušejte, kombinujte a experimentujte, posuňte hranice své představivosti, invence a kreativity ještě o kus dál. Infračervené senzory zachytí pohyb a rozpoznají vzdálenost, takže vás může robot sám následovat, stejně jako váš domácí mazlíček.

Sada obsahuje: 1x mozek, 8x kloub, 5x skelet, 4x kolo, 4x smart foot, 2x přísavka, 1x ruka, 2x infračervené senzory, stojan, USB kabel typu C, aplikaci Clicbot Academy.

Málo modulů? Jakékoliv další moduly se dají samostatně kdykoliv dokoupit 


Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 606 609 927

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek [Newsletter]