Vážení zákazníci, připravujeme pro vás NOVÝ E-SHOP - lepší než tento stávající :-)

Kategorie

Výrobci

Seznam produktů výrobce FISCHERTECHNIK

FISCHERTECHNIK  - stavebnice pro techniky a inženýry budoucnosti už více než 50 let!


FISCHERTECHNIK - stavebnice pro život už více než 50 let!


Stavebnice Fischertechnik sami o sobě splňují mnoho požadavků na vzdělání - zkrátka bez jakýchkoliv dalších pomůcek učí základní technické znalosti a rozvíjí především:  • koordinaci oči/ruce

  • hrubé a jemné motorické dovednosti

  • prostorovou představivost

  • fantazii a tvořivost

  • kreativitu

  • logické myšlení

  • základní znalosti techniky
Fischertechnik jsou špičkové vzdělávací stavebnice "Made in Germany", vyrábí se ve městě Waldachtal.
Všechny stavebnice můžete vzájemně kombinovat.
Stavebnice Fischertechnik jsou jednou z nejúspěšnějších vzdělávacích pomůcek ve školách všech stupňů a univerzitách.


Základem celého systému je stavební blok, který je možno upevnit nebo rozšířit na všech šesti stranách s tím, co si přejete např. s různými dalšími konstrukční díly, motory nebo různými elektronickými součástkami (senzory, čidla, světla,...).


Fischertechnik řídí své stavebnice nejvyšší řady už více než 30 let!


Fischertechnik byl vynalezen profesorem Arturem Fischerem - německým vynálezcem, mimo jiné vynálezcem plastové hmoždinky a původně byl určen pouze jako vánoční dárek pro své děti a obchodních partnery v roce 1965. Prvních 1000ks stavebnic vynálezce daroval na charitu s názvem "Aktion Sorgenkind" ( "Kampaň pro děti s problémy").
Hned následující jaro byly stavebnice nabídnuty do prodeje v německých hračkářstvích a tak začal úspěch jedné z dnešních nejůspěšnějších stavebnic. Hned první rok prodeje získala tato stavebnice titul "Nejlepší hračka roku 1966", v roce 1970 obdržela "Oscar du Jouet" ve Francii a v Holandsku získala titul "Hračka roku 1976".
V roce 2010 byla tato stavebnice nominována třikrát za sebou na cenu "Golden rocking horse" - to je jedna z nejprestižnějších německých spotřebitelských ocenění.

Stavebnice Fischertechnik jsou dnes prodávány po celém světě a Fischertechnik Fan Club má více než 30.000 členů. Fischertechnik je také používán pro vývoj a simulace ve školách, univerzitách a ve vývojových kancelářích. Mnoho dnešních inženýrů začalo svou kariéru právě s touto stavebnicí.

Více

Produktů na stránce

Produktů na stránce

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 606 609 927

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek [Newsletter]