Výrobci

MERKUR 113001 3D CNC Frézovací stroj MC30FT Zobrazit v plné velikosti

MERKUR 113001 3D CNC Frézovací stroj MC30FT

pro děti od 10 let

Více informací

113001

Dostupnost: dostupnost 5 dní

35 800 Kč s DPH
29 587 Kč bez DPH

Sleva!

-1 400 Kč

37 200 Kč

Stavebnice MERKUR jsou české konstrukční stavebnice s tradicí 100 let! 

Společnost MERKUR vyrábí také počítačem řízené obráběcí stroje.

Jedná se o precizní "hobby" obráběcí stroje ve stavebnicovém provedení, vyznačující se univerzálností, spolehlivostí, přesností obrábění a vysokou tuhostí stavebnicové konstrukce.

Stroje jsou vhodné jak pro školní výuku CNC obrábění, tak i pro všechny modeláře pro výrobu vlastních výrobků. Stroj je dodáván postaven, seřízen a odzkoušen...

Set precizní stolní modelářské tříosé CNC frézky v portálovém uspořádání s minimálními nároky na obsluhu a údržbu. Frézka je vhodná zejména pro gravírování štítků, výrobu přístrojových panelů, plošných spojů, frézování otvorů do krabiček, frézování skeletů modelů lodí atd.

Tento stroj je vhodný k obrábění dílů z hliníku, plastů, dřeva a podobných materiálů. Řídící elektronika je uložena v kompaktním boxu vedle stroje, kromě připojení k PC a napájení nejsou potřeba žádné další kabely. Ovládací box vedle stroje je vybaven centrálním stop tlačítkem. Pohodlné ovládání pomocí SW na PC. Osy Y a Z jsou uloženy na masivním předepnutém lineárním vedení s kuličkovými vozíky, osa X je uložena na kluzném bezúdržbovém vedení. Přenos pohybu z pohonů na osy stroje je pomocí trapézových šroubů s bezvůlovými maticemi.

V základním vybavení set obsahuje sadu upínek pro upínání obrobků.

Volitelné příslušenství: Možnost rozšíření o další příslušenství jako rotační osu pro plně 4 osé obrábění, příslušenství pro odsávání třísek atd.

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 606 609 927

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek [Newsletter]