Výrobci

Lego Technic 42099 RC Extrémní teréňák 4x4 Zobrazit v plné velikosti

Lego Technic 42099 RC Extrémní teréňák 4x4

Pro děti od 11 let.

Více informací

42099

Dostupnost: Skladem DS

5 999 Kč s DPH
4 958 Kč bez DPH

Připrav se na nový herní zážitek s fantastickým RC modelem extrémního teréňáku 4x4 od LEGO® Technic.

Tento model se řídí prostřednictvím aplikace LEGO TECHNIC CONTROL+.
Aplikace navíc nabízí i řadu pokročilých prvků a funkcí! Vyber si z několika dostupných verzí řídicí obrazovky a jezdi dopředu a dozadu, zatáčej, zrychluj, brzdi a překonávej překážky, použij parádní zvukové efekty a měj vše pod kontrolou díky ukazatelům rychlosti a náklonu. To vše a mnohem víc díky propojení modelu s aplikací pro chytrá zařízení.

Nebo otestuj své řidičské dovednosti ve výzvách, které aplikace nabízí – kolik odznaků za jejich splnění dokážeš získat?

Díky nezávislému nastavitelnému odpružení, obrovským kolům s pneumatikami a parádnímu barevnému provedení s detailně propracovanými samolepkami je tento LEGO bourák s pohonem 4x4 tím nejluxusnějším aplikací ovládaným terénním vozidlem vůbec!

ZDARMA aplikace s 3D návody ke stavění: LEGO® Building Instructions:
Vyberte si jednoduše model, který chcete stavět a aplikace vás celým procesem provede krok za krokem. Díky této aplikaci můžete obrázek návodu zvětšovat, měnit pohled kamery a otáčet o 360 stupňů a umožňuje i prohlédnout si různé LEGO Technic součástky z libovolného úhlu. Díky pohledu shora můžete model, který stavíte, neustále sledovat, zatímco celá řada animovaných funkcí zajišťuje, že při stavění neuděláte žádnou chybu. 
Aplikace je pro operační systém Android a iOS.
https://www.lego.com/cs-cz/technic/apps/3d-building-instruction-app


Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 606 609 927

Kontakt na naši zákaznickou linku

Odběr novinek [Newsletter]