U nás najdete kompletní nabídku špičkových německých technických stavebnic FISCHERTECHNIK a FISCHER TiP pro děti... ale i pro dospěláky!

U nás najdete kompletní nabídku špičkových německých technických stavebnic FISCHERTECHNIK a FISCHER TiP pro děti... ale i pro dospěláky!

FISCHERTECHNIK oslavil 50 let výroby svých stavebnic, stále "Made in Germany"

Naší motivací je naše nadšení a hlavně spokojení zákazníci, kteří se k nám už rádi vracejí... 

Našimi váženými zákazníky jsou základní, střední nebo vysoké školy a jsme rádi, že naše stavebnice přispívají k technickým znalostem jejich studentů...
Také proto všem školám poskytujeme platbu na fakturu se splatností 7-14 dní - tento požadavek uveďte prosím v poznámce u vaší objednávky. 

Spolupracujeme s předními českými portály Heureka.cz a Zboží.cz

Heureka.cz

Podívejte se na rezence našich zákazníků zde:
obchody.heureka.cz/stavebniceprochytredeti-cz/recenze/

Zbozi.cz

NOVINKA!
ZDARMA služba Fischertechnik eLearning:
Výrobce přišel se zajímavou novinkou, se kterou je vaše stavebnice stále "in". V návodu stavebnice najdete unikátní kód pro přístup na stránky www.fischertechnik-elearning.com, kde získáváte další informace o vaší stavebnici, jako např. další možné modely, experimenty, fotografie, videa nebo animace.
Na eLearning jsou zatím tyto stavebnice: SOLAR POWER (profi), PNEUMATIC POWER (profi), MINI BOTS (robotics), TXT DISCOVERY SET (robotics), MECHANIC + STATIC 2 (profi), DYNAMIC L2 (profi dynamic), BT SMART BEGINNER SET (robotics) a připravují se další... 

MÁTE DOMA STAVEBNICI FISCHERTECHNIK A NĚCO SE ROZBILO?
Nevadí...
Napište nám a my jsme schopni objednat jakýkoliv díl vaší stavebnice, stačí pouze napsat číslo dílu, který najdete ve svém návodu v seznamu dílů.

PRO ŠKOLY jsme připravili celou novou řadu EDUCATION v rámci programu na vzdělávání mladých techniků s názvem STEM (Science - Technology - Engineering - Math). Právě o technické obory je v dnešní době velký zájem ze strany zaměstavatelů a nejinak tomu bude i v budoucnu.  

A JAK TO VŠECHNO ZAČALO?
Když bylo mému prvnímu synovi asi pět let, pozorovala jsem u něho celkem mimořádný talent na vše technické okolo něho. Neustále se ptal, jak funguje to a tohle a já pomalu přestávala umět zvládat odpovídat na jeho zvídavé dotazy. Co s tím?
S manželem jsme se domluvili, že mu koupíme nějakou technickou stavebnici, kde snáze pochopí to, co mu odpovídáme na jeho zvídavé dotazy a sám si to vyzkouší i prakticky na něčem, co si sestaví jenom on sám. Tak jsem se začala zajímat o technické stavebnice – zjišťovala jsem, co nám nabízí trh… a můžu říci, že trh nám toho nabízí spousty. Jenomže já nechtěla jenom klasické kostičky v různých podobách, mimochodem jsou skvělé, kreativní… Já chtěla něco víc a v tom jsem našla webové stránky výrobce stavebnice FISCHERTECHNIK. A tak jsme koupili naši první stavebnici Mechanic+Static, dále Eco Power, poté následoval Pneumatic… atd.

FISCHERTECHNIK je skvělý a skvělé věci se mají šířit dále… 

ZAJÍMAVOST
Víte, že stavebnici FISCHERTECHNIK vynalezl stejný člověk jako plastové hmoždinky?
Jmenoval se Artur Fischer (nar. 31.12.1919) a nejdříve vynalezl plastovou hmoždinku v r.1958 a poté přišel se stavebnicí FISCHERTECHNIK v r.1965. Oba vynálezy mu fungují dodnes, z hmoždinek vyrostla nadnárodní firma FISCHER, světový lídr v oblasti kotevní a upevňovací techniky a stavebnice v r.2015 oslavily 50let svého života. Dnes celou společnost vede jeho syn Klaus Fischer (od r. 1980).