U nás najdete kompletní nabídku špičkových německých technických stavebnic FISCHERTECHNIK a FISCHER TiP pro děti... ale i pro dospěláky!

U nás najdete kompletní nabídku špičkových německých technických stavebnic FISCHERTECHNIK a FISCHER TiP pro děti... ale i pro dospěláky!

FISCHERTECHNIK oslavil 50 let výroby svých stavebnic, stále "Made in Germany"


Už víte jaký dárek udělá radost vašemu chytrému dítěti?

Podívejte se na naši nabídku stavebnic pro chytré děti... 


Dárky k vaší objednávce

Ve svém balíčku, spolu se svou stavebnicí pro vaše chytré děti, najdete také:

1. Krásnou, velkou plastovou tašku s logem FISCHERTECHNIK - kolik stavebnic objednáte, tolik tašek vám přibalíme

2. Kompletní katalog produktů FISCHERTECHNIK nebo FISCHER TiP

3. A protože si vážíme stálých zákazníků, s každou objednávkou nad 2 500,- Kč dostanete navíc 3% slevu na další nákup

Naší motivací je naše nadšení a hlavně spokojení zákazníci, kteří se k nám už rádi vracejí... 

Našimi váženými zákazníky jsou základní, střední nebo vysoké školy a jsme rádi, že naše stavebnice přispívají k technickým znalostem jejich studentů...
Také proto všem školám poskytujeme platbu na fakturu se splatností 7-14 dní - tento požadavek uveďte prosím v poznámce u vaší objednávky. 

Spolupracujeme s předními českými portály Heureka.cz a Zboží.cz

Heureka.cz

Podívejte se na rezence našich zákazníků zde:
obchody.heureka.cz/stavebniceprochytredeti-cz/recenze/

Zbozi.cz

NOVINKA!
ZDARMA služba Fischertechnik eLearning:
Výrobce přišel se zajímavou novinkou, se kterou je vaše stavebnice stále "in". V návodu stavebnice najdete unikátní kód pro přístup na stránky www.fischertechnik-elearning.com, kde získáváte další informace o vaší stavebnici, jako např. další možné modely, experimenty, fotografie, videa nebo animace.
Na eLearning jsou zatím tyto stavebnice: SOLAR POWER (profi), PNEUMATIC POWER (profi), MINI BOTS (robotics), TXT DISCOVERY SET (robotics), MECHANIC + STATIC 2 (profi), DYNAMIC L2 (profi dynamic), BT SMART BEGINNER SET (robotics) a připravují se další... 

MÁTE DOMA STAVEBNICI FISCHERTECHNIK A NĚCO SE ROZBILO?
Nevadí...
Napište nám a my jsme schopni objednat jakýkoliv díl vaší stavebnice, stačí pouze napsat číslo dílu, který najdete ve svém návodu v seznamu dílů.

PRO ŠKOLY jsme připravili celou novou řadu EDUCATION v rámci programu na vzdělávání mladých techniků s názvem STEM (Science - Technology - Engineering - Math). Právě o technické obory je v dnešní době velký zájem ze strany zaměstavatelů a nejinak tomu bude i v budoucnu.  

A JAK TO VŠECHNO ZAČALO?
Když bylo mému prvnímu synovi asi pět let, pozorovala jsem u něho celkem mimořádný talent na vše technické okolo něho. Neustále se ptal, jak funguje to a tohle a já pomalu přestávala umět zvládat odpovídat na jeho zvídavé dotazy. Co s tím?
S manželem jsme se domluvili, že mu koupíme nějakou technickou stavebnici, kde snáze pochopí to, co mu odpovídáme na jeho zvídavé dotazy a sám si to vyzkouší i prakticky na něčem, co si sestaví jenom on sám. Tak jsem se začala zajímat o technické stavebnice – zjišťovala jsem, co nám nabízí trh… a můžu říci, že trh nám toho nabízí spousty. Jenomže já nechtěla jenom klasické kostičky v různých podobách, mimochodem jsou skvělé, kreativní… Já chtěla něco víc a v tom jsem našla webové stránky výrobce stavebnice FISCHERTECHNIK. A tak jsme koupili naši první stavebnici Mechanic+Static, dále Eco Power, poté následoval Pneumatic… atd.

FISCHERTECHNIK je skvělý a skvělé věci se mají šířit dále… 

ZAJÍMAVOST
Víte, že stavebnici FISCHERTECHNIK vynalezl stejný člověk jako plastové hmoždinky?
Jmenoval se Artur Fischer (nar. 31.12.1919) a nejdříve vynalezl plastovou hmoždinku v r.1958 a poté přišel se stavebnicí FISCHERTECHNIK v r.1965. Oba vynálezy mu fungují dodnes, z hmoždinek vyrostla nadnárodní firma FISCHER, světový lídr v oblasti kotevní a upevňovací techniky a stavebnice v r.2015 oslavily 50let svého života. Dnes celou společnost vede jeho syn Klaus Fischer (od r. 1980).